O sklepie

Nasza firma stworzona została w oparciu o wieloletnie doświadczenie w dziedzinie pneumatyki i uzdatniania sprężonego powietrza. Zdobyta wiedza pozwoliła na pozyskanie szerokiego grona klientów i dostarczanie im najwyższej jakości zamienników filtrów stosowanych w kompresorach produkowanych na całym świecie. Oferowane przez nas produkty cechują się wysoką jakością i pozwalają na znaczne zmniejszenie kosztów eksploatacji kompresorów. Gwarantujemy iż producentami zamienników są wyłączenie firmy Europejskie.

W naszym asortymencie znajdziecie Państwo filtry do maszyn wszystkich producentów dostępnych na europejskim rynku. W przypadku nietypowych rozwiązań, "krótkich serii" dopasujemy dla Państwa filtry na podstawie fotografii i wymiarów. Rozwiązaniem kompleksowym jest dostarczenie przez nas gotowych zestawów filtrów do Państwa urządzenia.

Proponujemy również najwyższej jakości oleje do Państwa sprężarek, stosowane przez największych i kluczowych producentów kompresorów.

Pragniemy poinformować również, że nasz SERWIS MOBILNY jest do Państwa usług w zakresie napraw bieżących, przeglądów okresowych, oraz remontów sprężarek śrubowych i tłokowych. Dysponujemy bazą części zamiennych i eksploatacyjnych, co pozwala na szybką reakcję w przypadku awarii użytkowanego przez Państwa urządzenia.

Nasza oferta internetowa to nie tylko obsługa poprzez stronę www - zapraszamy do kontaktu telefonicznego. Nasi wyszkoleni pracownicy z chęcią poświęcą czas na doradztwo techniczne.

Kontakt telefoniczny:

Tel.: +48 62 767 23 92
Kom.: +48 697 70 75 70

Adres e-mail:

[email protected]

Dane do przelewu:

Airfix Sp. K.
ul. Złota 36
62-800 Kalisz

NIP: 6182195595

BNP Paribas Bank Polska S.A.:
69 1600 1462 1741 1333 1000 0001

Adres sklepu:

ul. Złota 36
62-800 Kalisz
Zobacz na mapie


Zamówienie w sklepie Airfix można dokonać poprzez: