Serwis

Nasza firma świadczy usługi z zakresu serwisu kompresorów śrubowych i tłokowych wszystkich marek.

Jesteśmy autoryzowanym serwisem marki GUDEPOL.

Prowadzimy serwis zarówno stacjonarny, jak i mobilny. Szanując Państwa czas, a także mając na uwadze gabaryty użytkowanych przez Państwa urządzeń, naprawy i przeglądy w Waszej Firmie wykonujemy w możliwie najkrótszym czasie od otrzymania zgłoszenia.

Nawiązując z nami stałą współpracę zyskują Państwo szybki czas reakcji na awarię, a także uzupełnienie naszych magazynów o niezbędne podzespoły i materiały eksploatacyjne do wykonania naprawy / przeglądu Waszej sprężarki.

W trakcie napraw korzystamy z części oryginalnych a także zamienników i olejów najlepszych europejskich producentów, którzy uzyskali rekomendacje producentów sprężarek.

Serwisujemy również urządzenia pneumatyczne, mając stały dostęp do siłowników, zaworów, elektrozaworów, armatury, szybkozłączek i przewodów pneumatycznych a także elementów uzdatniania, wzbogacania sprężonego powietrza.

Nasi serwisanci na bieżąco podnoszą swoje kwalifikacje biorąc udział w szkoleniach organizowanych przez producentów i dystrybutorów kompresorów.

W przypadku jakichkolwiek pytań, lub w celu zgłoszenia awarii / przeglądu okresowego, prosimy o skorzystanie z formularza kontaktowego, lub kontakt telefoniczny lub mailowy z Serwisem.


Kierownik Serwisu

Tomasz Kocerka
tel. 697-70-75-70
mail: [email protected]